Team / groepen

Schooljaar 2021-2022
Team – locatie Fazantenkamp

Groep 1:
Julia Grannetia (ma-do-vr)
Felice Thijssen (di-wo)

Groep 2:
Ellynoor Palm (ma-di-wo-do om de week)
Emma Westerik (do om de week-vr)

Groep 3:
Laura Werensteijn (ma-wo-do-vr) - Emma Westerik (di)

Groep 4
Laura van Schaik (ma t/m vr)

Groep 5
:
Marjon Boef (ma t/m vr)

Groep 6:
Denise Vos (ma-wo-do-vr) - Hans van Breugel (di)

Groep 7:
Miranda Mientjes (ma-wo-do-vr) - Leonie Bakker (di)

Schooljaar 2021-2022
Team - locatie Duivenkamp

Groep 1:
Cecile Ketting (ma-di) - José Meuleman (wo-do-vr)

Groep 1/2:
Francy Vennemann (ma t/m vr)

Groep 2/3:
Josephine Buis (ma t/m vr)

Groep 3:
Eva Westendorp (ma t/m vr)

Groep 4:
Meike Spaargaren (ma-di-wo) - Violet van 't Veen (do-vr)

Groep 5:
Cammy Quick (ma-di-wo) - Lisa van Rooijen (do-vr)

Groep 6
:
Tim van Eijkelenborg (ma-di) - Ingrid van Batenburg (wo-do-vr)

Groep 7:
Caroline van der Valk (ma t/m vr)

Groep 8F :
Anita Krause (ma-wo) - Marije Boogmans (di-do-vr)

Groep 8D:
Joost Vermeulen (ma-di) - Jessica Tuil (wo-do-vr)

Topklassen:

Groep 4
:
Miranda van Beuningen (ma) - Anouck van de Ven (di-wo-do-vr)

Groep 5
:
Floor Tolenaars (ma-di om de week-wo-do-vr) - Hanna Korte (di om de week)

Groep 6:
Jossje Klaessen (ma-wo-do) - Rosalie Walker (di-vr)

Groep 7:
Brenda Kindermans (ma-di) - Nel Tolenaars (wo-do-vr)

Groep 8:
Esther Oerlemans (ma-wo-do-vr) - Noriko Vollenbronck (di)

Overige
Jantina Verwaal
directeur

Nienke van Dorp
Schoolleider locatie Fazantenkamp

Jantine van der Lecq
Schoolleider locatie Duivenkamp

Marie-Louise Ritmeijer
Intern begeleider leerjaren 1-2-3-4-5 (regulier en Top)

Annemieke van Duffelen
Intern begeleider leerjaren 5-6-7-8 (regulier en Top)

Nel Tolenaars
SEO-coördinator en Beter bij de les (executieve functies) (locatie Duivenkamp)

Wilma van de Burgt
SEO-coördinator (locatie Fazantenkamp)

Liss Onink / Amy Ravestein / Josephine Buis
Rots en watertraining

Eva Westendorp en Marije Boogmans
Contactpersoon - locatie Duivenkamp

Wilma van de Burgt
Contactpersoon - locatie Fazantenkamp

Marjan Langhorst
Plusklas (wo - locatie Duivenkamp)

Otto Pierau en Liss Onink
Masterkidz (do - locatie Duivenkamp)

Marjon Boef
Schoolopleider (locatie Fazantenkamp)

Josephine Buis / Caroline van der Valk
Schoolopleider (locatie Duivenkamp)

Timo Bol
Vakleerkracht bewegingsonderwijs (locatie Duivenkamp)

Senadin Imanovic.
Vakleerkracht bewegingsonderwijs (locatie Fazantenkamp)