Team

Schooljaar 2017-2018

Team – locatie Fazantenkamp

Groep 1A:
Kim van Zijl (ma-wo-do-vr) - Truke Goudriaan (di)

Groep 1B:
Emma Westerik (ma t/m vr)

Groep 2:
Ellynoor Palm (ma-di-wo-do om de week-vr) - Linda Bouterse (do om de week)

Groep 3:
Susanne Mensink (ma t/m vr)

Groep 4:
Annemieke LIeben (ma t/m do) - Lisa van Rooijen (vr)

Groep 5:
Hans van Breugel (ma t/m vr) - Bente Wulder (soms maandag of vrijdag)

Groep 6:
Ditta Mulder (ma-di-wo-vr) - Lisa van Rooijen (do)

Groep 7:
Gaby Spiekker (ma-wo-do-vr) - Piet van Ede (di)

Team – locatie Duivenkamp

Groep 1:
Lisanne Kwak (ma-do-vr) - Ingrid van Batenburg (di-wo)

Groep 0/1 blauw:
Stephanie Schuurman (ma t/m vr)

Groep 2 groen:
Esther van Rooij (ma t/m vr)

Groep 3 geel:
Eva Westendorp (ma t/m vr)

Groep 3/4 geel
:
Tessa Verkerk (ma-di) - Josephine Buis (wo-do-vr)

Groep 4/5 wit:
Anne-Marie van Rijn (ma) - Meike Spaargaren (di-wo-do-vr)

Groep 6 geel
:
Jessica Tuil (ma-di) - Rolf van Beek (wo-do-vr)

Groep 7 geel:
Miranda Drost (ma-di-wo-do om de week-vr) - Otto Pierau (do om de week)

Groep 8 blauw
:
Anita Krause (ma-wo-do) - Marije Boogmans (di-vr)

Groep 8 geel:
Julia Vrolijk (ma-di-wo-vr) - Marije Boogmans (do)

Groep 4 oranje
:
Anouck van de Ven (ma-wo-do-vr) - Otto Pierau (di)

Groep 5 oranje:
Nel Tolenaars (ma-di-wo-do) - Jessica Tuil (vr)

Groep 6 wit:
Janna Pots (ma t/m vr)

Groep 7 oranje:
Esther Oerlemans (ma-di-wo-do) - Otto Pierau (vr)

Groep 8 oranje:
Heidi de Vries (ma t/m vr)

Overige taken.

Maaike Ploeg.
Schoolleider locatie Fazantenkamp.

Jantine van der Lecq.
Schoolleider locatie Duivenkamp.

Christa Manten.
Intern begeleider.

Nel Tolenaars.
SEO-coördinator (Wereldkidz Tweesprong – locatie Duivenkamp).

Gaby Spiekker.
SEO-coördinator (Wereldkidz Tweesprong – locatie Fazantenkamp).

Esther van Rooij.
Rots en watertraining.

Marije Boogmans
Contactpersoon Tweesprong – locatie Duivenkamp

Volgt nog
Contactpersoon Tweesprong – locatie Fazantenkamp

Hans van Breugel.
Websitebeheerder (Wereldkidz Tweesprong en Wereldkidz Triangel).

Hans van Breugel / Miranda Drost.
ICT / Snappet.

Hans van Breugel / Ellynoor Palm.
Twitteraccountbeheerders (Wereldkidz Tweesprong).

Marjan Langhorst.
Plusklas.

Annemieke Lieben.
Schoolopleider (locatie Fazantenkamp).

Esther van Rooij.
Schoolopleider (locatie Duivenkamp).

Jenneke Groot.
Office manager.

Saskia de Jong / Sigrid Nieuwland.
Medewerkers bedrijfsvoering.