Team

Schooljaar 2020-2021

Team – locatie Fazantenkamp

Groep 1:
Nadine de Groot (ma-di) - Kim van Zijl (wo-do-vr)

Groep 2:
Ellynoor Palm (ma-di-wo-vr) - Nicky de Wit (do)

Groep 3:
Gaby Versteeg (ma t/m vr)

Groep 4
Miranda Drost (ma-wo-do-vr) - Hans van Breugel (di)

Groep 5:
Marjon Boef (ma t/m vr)

Groep 6:
Denise Vos (ma-di-wo-vr) - Hans van Breugel (do)

Groep 7:
Julia Vrolijk (ma-di-do-vr) - Hans van Breugel (wo)

Schooljaar 2020-2021
Team - locatie Duivenkamp

Groep 1:
Cecile Ketting (ma-di) - Stephanie Schuurman (wo-do-vr)

Groep 1/2:
Esther van Rooij (ma-di-wo-do-vr) - Marianne Sagel (wo)

Groep 2/3:
Josephine Buis (ma t/m vr)

Groep 3:
Eva Westendorp (ma t/m vr)

Groep 4:
Meike Spaargaren (di-wo-do) - Violet van 't Veen (ma-vr)

Groep 5:
Cammy Quick (ma-di-wo) - Lisa van Rooijen (do-vr)

Groep 6
:
Tim van Eijkelenborg (ma-wo-do-vr) - Anita Krause (di)

Groep 7:
Brenda Kindermans (ma-di) - Debbie Oudendijk (wo-do-vr)

Groep 8F :
Anita Krause (ma-wo) - Marije Boogmans (di-do-vr)

Groep 8D:
Joost Vermeulen (ma-di) - Jessica Tuil (wo-do-vr)

Nu volgen de topklassen.

Groep 4
:
Anouck van de Ven (ma-di-wo-do) - Otto Pierau (vr)

Groep 5
:
Floor Tolenaars (di-wo-do-vr) - Nel Tolenaars (ma)

Groep 6:
Florine Hengeveld (ma-di-wo) - Nel Tolenaars (do-vr)

Groep 7:
Nikki Hoolwerf (ma-di-wo) - Rosalie Walker (do-vr)

Groep 8:
Liss Onink (ma) - Esther Oerlemans (di-wo-do-vr)

Overige taken.

Nienke van Dorp.
Schoolleider locatie Fazantenkamp.

Jantine van der Lecq.
Schoolleider locatie Duivenkamp.

Marie-Louise Ritmeijer.
Intern begeleider / algemeen.

Stephanie Schuurman.
Intern begeleider / onderbouw.

Esther Oerlemans.
Intern begeleider / toparrangementen.

Nel Tolenaars.
SEO-coördinator en Beter bij de les (executieve functies) (locatie Duivenkamp).

Wilma van de Burgt.
SEO-coördinator (locatie Fazantenkamp).

Liss Onink / Amy Ravestein / Nikita Reijnhout /Josephine Buis / Nadine de Groot.
Rots en watertraining.

Eva Westendorp en Marije Boogmans
Contactpersoon - locatie Duivenkamp

Wilma van de Burgt
Contactpersoon - locatie Fazantenkamp

Marjan Langhorst.
Plusklas (ma en wo - locatie Duivenkamp).

Otto Pierau.
Praktijkklas.

Marjon Boef.
Schoolopleider (locatie Fazantenkamp).

Esther van Rooij.
Schoolopleider (locatie Duivenkamp).

Timo Bol.
Vakleerkracht bewegingsonderwijs (locatie Duivenkamp).