Team

Schooljaar 2019-2020

Team – locatie Fazantenkamp

Groep 1:
Nicky de Wit (ma-di) - Kim van Zijl (wo-do-vr)
Myrthe Roling (ma-do-vr)

Groep 2:
Ellynoor Palm (ma-di-wo-do-vr) - Truke Goudriaan (do) 

Groep 3:
Gaby Versteeg (ma t/m vr)

Groep 4:
Nadine de Groot (ma t/m vr)

Groep 5:
Marjon Boef (ma t/m vr)

Groep 6:
Hans van Breugel (ma om de week -di-vr) - Sietske Zijlstra (wo-do)
Emma Westerik (ma om de week)

Groep 7:
Gaby Spiekker (ma-wo-do-vr) - Denise Vos (di)

Schooljaar 2019-2020
Team – locatie Duivenkamp

Groep 0/1:
Claudine van Vliet (ma-vr) - Marianne Sagel (di-wo-do)

Groep 1:
Cecile Ketting (ma-di) - Stephanie Schuurman (wo-do-vr)

Groep 1/2:
Esther van Rooij (ma-di-do-vr) - Eva Westendorp (wo)

Groep 2/3:
Josephine Buis (ma t/m vr)

Groep 3:
Shannon Vliegendehond (ma-di) - Violet van 't Veen (wo-do-vr)

Groep 4:
Meike Spaargaren (ma-di-wo) - Ingrid van Batenburg (do-vr)

Groep 5:
Cammy Quick (ma-di-wo) - Lisa van Rooijen (do-vr)

Groep 6
:
Tim van Eijkelenborg (ma-di-do-vr) - Olga Oudelenferink (wo)

Groep 7:
Miranda Drost (ma-wo-do-vr) - Julia Vrolijk en Ingrid van Batenburg (di)

Groep 8A :
Jessica Tuil (ma-di-wo) - Anita Krause (do-vr)

Groep 8B:
Anita Krause (ma-wo) - Marije Boogmans (di-do-vr)

Nu volgen de topklassen.

Groep 4
:
Anouck van de Ven (ma-wo-do-vr) - Otto Pierau (di)

Groep 5
:
Floor Tolenaars (ma-do-vr) - Claudine van Vliet (di-wo)

Groep 6:
Florine Hengeveld (ma-di-wo) - Nel Tolenaars (wo-do-vr) - Simone Mogezomp (di)

Groep 7:
Nikki Hoolwerf (ma-di-wo) - Rosalie Walker (do-vr)

Groep 8:
Liss Onink (ma) - Esther Oerlemans (di-wo-do-vr)

Overige taken.

Nienke van Dorp.
Schoolleider locatie Fazantenkamp.

Jantine van der Lecq.
Schoolleider locatie Duivenkamp.

Emma Westerik, Christa Manten en Hans van Breugel (locatie Fazantenkamp).
Christa Manten, Debbie Oudendijk, Anita Krause, Cammy Quick, Roxy Liesker, Amy van Ravestein, Nikita Reijnhout, Judith van Zeijts, Brenda Kindermans, Joost Vermeulen, Marianne Segel, Bianca Bers (locatie Duivenkamp).
Extra ondersteuning.

Marie-Louise Ritmeijer.
Intern begeleider / algemeen.

Stephanie Schuurman.
Intern begeleider / onderbouw.

Esther Oerlemans.
Intern begeleider / toparrangementen.

Nel Tolenaars.
SEO-coördinator en Beter bij de les (executieve functies) (locatie Duivenkamp).

Gaby Spiekker.
SEO-coördinator (locatie Fazantenkamp).

Esther van Rooij / Josephine Buis / Nadine de Groot.
Rots en watertraining.

Marije Boogmans
Contactpersoon – locatie Duivenkamp

Volgt nog
Contactpersoon – locatie Fazantenkamp

Marjan Langhorst.
Plusklas (ma en wo - locatie Duivenkamp).

Otto Pierau.
Praktijkklas.

Marjon Boef.
Schoolopleider (locatie Fazantenkamp).

Esther van Rooij.
Schoolopleider (locatie Duivenkamp).

Niels van Rijn.
Vakleerkracht bewegingsonderwijs (locatie Duivenkamp).